Přední odborníci


SEXUOLOŽKA A ODBORNICE NA PARTNERSKÉ VZTAHY

doc. PhDr. Dr.phil. Laura Janáčková CSc.

Celý večer proběhl v duchu neformální diskuse, kterou moderovala psycholožka, sexuoložka a expertka na partnerské vztahy doc. PhDr.  Dr.Phil. Laura Janáčková, CSc.


GYNEKOLOG

MUDr. Vladimír Dvořák, Ph.D.

MUDr. Vladimír Dvořák, Ph.D. je předsedou České gynekologické a porodnické společnosti ČLS JEP a přední expert v oblasti problematiky prevence rakoviny děložního čípku a dalších onemocnění, které souvisejí s HPV infekcí. Víte, s infekcí HPV se za život setká 80 % žen i mužů? Toto téma se opravdu týká každého z nás. MUDr. Dvořák vysvětlil jak se účinně bránit.


GYNEKOLOG

doc. MUDr. Tomáš Fait, Ph.D.

Doc. MUDr. Tomáš Fait, Ph.D. vede poradny edukačních projektů a denně odpovídá na řadu otázek od žen a dívek. Jsou to dotazy, které mnohdy nepoložíme ani svému gynekologovi. Stydíme se, nevíme jak, není čas.. My čas na Vaše dotazy mít budeme. A doc. Fait neodejde, dokud nebude každá z Vás vědět o svém zdraví vše co potřebuje 🙂


GYNEKOLOG

MUDr. Petr Křepelka, Ph.D.

To svým pacientkám denně dokazuje MUDr. Petr Křepelka, Ph.D. , který pro každou ženu najde takovou metodu antikoncepce, která vyhovuje jejím potřebám, životnímu stylu a očekávání.  Jaké metody jsou k dispozici? Co dělají s tělem hormony? Jaké jsou  nejrozšířenější mýty? Jaká metoda je vhodná právě pro Vás?


SEXUOLOG

doc. MUDr. Zlatko Pastor, Ph.D.

Přední sexuolog doc. MUDr. Zlatko Pastor, Ph.D. mluví o sexuálním životě a všem, co s intimitou souvisí, s nadhledem a upřímností. Podělí se o zkušenosti z jeho ordinace, poradí s problémy a doporučí kroky k radostnému a naplněnému sexuálnímu životu. Jeho záběr je široký a nebojí se žádné otázky 🙂


ONKOLOŽKA

prof. MUDr. Petra Tesařová, CSc.

Prof. MUDr. Petra Tesařová, CSc. je přední onkoložka s dlouholetými zkušenostmi s léčbou karcinomu prsu. Povídání s paní profesorkou je nejen rozhovor o onemocnění a prevenci, ale i o životě, psychice, prioritách a přístupu ženy k sobě samé a svému okolí.


DERMATOLOG

odborný asistent, MUDr. Radek Litvik

Odborný asistent, MUDr. Radek Litvik je zkušený dermatolog, který ve své praxi řeší celou škálu kožních onemocnění. Jak si získat a udržet krásnou, zdravou pleť a jak řešit běžné i závažnější problémy?


ODBORNÍK NA VÝŽIVU

Ing. Lukáš Roubík

Odborník na výživu s 15 lety praxe a autor dvou populárních knih. Spoluzakladatel Institutu moderní výživy. Jak sám říká, mýtů o stravování je celá řada. O kterých bychom určitě měli vědět a co dělat, abychom si neškodili a výsledky naší snahy nebyly jen krátkodobé?